Szkoła

Szkoła ENJOY
Szkoła powstała wiele lat temu, wszystko zaczęło się od korepetycji i trwa do dziś. Pierwsza uczennica ENJOY w tym roku (2017/2018) zaczyna pracę z nami. Zaczęło się od jednej uczennicy, później jednej lokalizacji, a w roku szkolnym 2017/2018 zajęcia będą odbywały sie w 60 lokalizacjach. W roku szkolnym 2016/2017 mieliśmy zaszczyt uczyć kilka tysięcy osób. ENJOY to ludzie z pasją, zgrany zespół, który razem pracuje nad jakością, przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie. Do grona naszych lektorów trafiają najlepsi z najlepszych, bo ważna jest dla nas jakość kształcenia. 
Stałym klientom dziękujemy za fantastyczną współpracę :)


Materialy

- pracujemy w oparciu o podręczniki wydawnictwa Express Publishing oraz materiały własne, przygotowane przez naszych metodyków oraz lektorów
- dzieci otrzymują płyty z nagraniami, które są suplementem kursu.

Jak wygląda monitorowanie postępów ?

- Rodzice uczniów otrzymują raporty semestralne oraz oceny opisowe
- W trakcie trwania kursu rodzice pozostają w kontakcie mailowym i telefonicznym z lektorem oraz biurem szkoły

ANGIELSKI DLA DZIECI

- zajęcia odbywają się na terenie całej Warszawy w szkole Twojego dziecka. Nasze lokalizacje znajdują się na terenie dzielnic: Białołęka, Bielany, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Rembertów, Stara Miłosna, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Wygoda, a także w Nieporęcie oraz w  Markach.