Matematyka dla dzieci

MATEMATYKA DLA DZIECI
 
Zapraszamy dzieci młodsze, od 7 roku życia,  na zajęcia, które w sposób przystępny i interesujcy wprowadzą w zaczarowany świat matematyki.
 
Zajęcia  ENJOY to fascynująca matematyczna przygoda.
 
W czasie naszych zajęć korzystamy między innymi z Kart Grabowskiego, które w atrakcyjnej formie pomagają zgłębiać tajniki dodawania i odejmowania oraz mnożenia.
Korzystamy również z zestawów gier logicznych, które pomagają dzieciom nauczyć się liczenia i logicznego myślenia w trakcie zabawy.
 
Karty Grabowskiego, to kolorowe zestawy kart i gier edukacyjnych dla dzieci, o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności, które uczą przez zabawę.
 
Przyjazna grafika i dodatkowe rekwizyty rozbudzają ciekawość, dzieci chętnie układają pasjanse i angażują się podczas gier karcianych oraz gier planszowych z kartami.
 
Każdy znajdzie swoje ulubione gry, dzięki którym nauczy się tabliczki mnożenia lub ją utrwali z przyjemnością, bez żmudnego zapamiętywania.
Nauka odawania i odejmowania z Kartami Grabowskiego nie przypomina szkolnych zadań, dzieci chętnie uczestniczą w zabawach i grach, które angażują,  pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wesołej rywalizacji.
 
Dzięki naszym zajęciom z Kartami GrabowskiegoTwoje dziecko pokocha matematykę.
 
ZAPRASZAMY :)