Lektorzy

NADZÓR METODYCZNY

Emilia Nikodemska

Justyna Bandych
Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłam lingwistykę stosowaną, język angielski i niemiecki. Obecnie kończę ten kierunek na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach programu studiów realizuję dwie specjalności: tłumaczenia specjalistyczne oraz dydaktykę języka obcego i specjalistycznego. Jestem lektorką od ponad dwóch lat i z pasją uczę zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe.Na swoich zajęciach staram się łączyć naukę języka obcego z zabawą. Uważam, że w ten sposób staje sie ona jeszcze przyjemniejsza i efektywniejsza.
Aleksandra Baranowska
Agata Bełz
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim. Uzyskała międzynarodowe certyfikaty dla nauczycieli języka angielskiego (Cambridge CAE, Qualified Teacher Status). Od dziesięciu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego, zarówno w sektorze publicznym (szkoła podstawowa, projekty UE w ramach programu Kapitał Ludzki), jak i w prywatnych szkołach językowych. Posiada też doświadczenie w nauczaniu grup międzynarodowych w Wielkiej Brytanii. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej dewizą jest zdanie: sukces mojego ucznia jest moim sukcesem. Kładzie duży nacisk na dopasowanie charakteru zajęć i metod pracy do potrzeb i możliwości słuchaczy. Wykorzystuje w pracy narzędzia multimedialne tak, aby zajęcia były atrakcyjne, a wiedza przyswajana z łatwością. Uwielbia spacery ze swoimi psami oraz dobra literaturę. W wolnym czasie podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki Europy.
Bartłomiej Białobrzewski
Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zespołu Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce o specjalności język angielski. Języka angielskiego uczę od kilku lat, angażując się jak tylko potrafię w to, co robię. Zazwyczaj z łatwością odnajduję wspólny język z dziećmi, staram się odpowiadać na ich potrzeby i zachęcać je nie tylko do tego, aby się uczyły, ale też do tego, aby wiedziały po co się uczyć języka angielskiego. Poza nauczaniem interesuję się psychologią, jestem również tancerzem.
Adrianna Bukowiecka
Jestem studentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie SWPS . Moją pasją jest nauka języków i kultury oraz przekazywanie tej wiedzy innym. Z nauczaniem wiążę przyszłość. Szczególnie dobrze dogaduję się z dziećmi. Uczę poprzez zabawę i ruch, a to wszystko w większości przy użyciu języka mówionego.Jestem konsekwentna i wymagająca, ale też pomocna i sympatyczna. Posiadam również ukończony kurs opiekuna kolonijnego. Mam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych. Przekazuję swoją pasję i wiedzę poprzez szerzenie kultury oraz uświadamianie , dlaczego język jest nam potrzebny.
Katarzyna Cichowska
Nazywam się Katarzyna Cichowska. Jestem absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego, aktualnie studiuję w Instytucie Anglistyki UW. Nauka języków obcych od zawsze była moją pasją; oprócz języka angielskiego znam również  rosyjski oraz niemiecki. Języki obce są dla mnie kluczem do zrozumienia kultury, sposobu zachowania i myślenia ludzi innych narodowości. Swoją drugą pasję odnalazłam w nauczaniu. W czasie lekcji jestem wymagająca i konsekwentna, ale staram się również nieustannie motywować swoich uczniów do nauki poprzez organizowanie zróżnicowanych aktywności, w tym gier i zabaw, a także poprzez użycie różnorodnych materiałów.  Nauczanie dzieci widzę jako wielką odpowiedzialność; wyrobienie u uczniów odpowiednich nawyków uczenia się języków ma ogromny wpływ na ich dalszą naukę. Mam nadzieję, że moja pasja i zainteresowanie językiem angielskim udzieli się moim uczniom, co pomoże w efektywnej nauce
Ewa Furga
Witam, nazywam się Ewa Furga i jestem lektorem, który z pasją naucza dzieci i młodzież w różnym przedziale wiekowym.  Ukończyłam Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną  w Łodzi na kierunku filologia angielska, specjalizacja  nauczycielska. Nauczam od dziesięciu  lat i stawiam na zajęcia, na których uczniowie ćwiczą umiejętności na wesoło. Gry i zabawy są świetnym uzupełnieniem podręcznika, a swobodna atmosfera zachęca dzieci do brania udziału w aktywnościach. Zajęcia zawsze staram się dostosować do umiejętności uczniów tak, aby nie wychodzili z nich zniechęceni. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję i  jest dla mnie  źródłem pozytywnej energii.
Beata Jaworowska
Iwona Kiedrzyńska
Moja przygoda z angielskim trwa juz dość długo, a od ponad 30 lat dzielę ja z moimi uczniami. Na początku były to dzieci i młodzież z "problemami" do czego potrzebne mi były studia w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji - UW. Jako niefilolog dokształcam się prawie nieustannie zarówno z konieczności jak i z osobistej potrzeby. Mam więc za sobą Studium Języka Angielskiego dla Nauczycieli, kurs na poziomie Proficiency (CPE 1,2) w British Council w Warszawie oraz liczne, niezwykle przydatne i ciekawe, warsztaty i konferencje językowe. W mojej pracy największą przyjemność sprawia mi przełamywanie barier językowych u tzw. opornych oraz zachęcanie do "łapania" języka na wszelkie dostępne sposoby. Moimi uczniami są dorośli, młodzież gimnazjalna, licealna, uczniowie szkoły podstawowej i ... niedawne odkrycie - przedszkolaki.
Maria Klebanowska
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim. Uzyskała międzynarodowe certyfikaty dla nauczycieli języka angielskiego (Cambridge CAE, Qualified Teacher Status). Od dziesięciu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego, zarówno w sektorze publicznym (szkoła podstawowa, projekty UE w ramach programu Kapitał Ludzki), jak i w prywatnych szkołach językowych. Posiada też doświadczenie w nauczaniu grup międzynarodowych w Wielkiej Brytanii. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej dewizą jest zdanie: sukces mojego ucznia jest moim sukcesem. Kładzie duży nacisk na dopasowanie charakteru zajęć i metod pracy do potrzeb i możliwości słuchaczy. Wykorzystuje w pracy narzędzia multimedialne tak, aby zajęcia były atrakcyjne, a wiedza przyswajana z łatwością. Uwielbia spacery ze swoimi psami oraz dobra literaturę. W wolnym czasie podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki Europy.
Paulina Krzysztofik
 

Jestem absolwentką Edukacji Kreatywnej z Medialną na Uniwersytecie Opolskim. Moją pasją jest język angielski, teatr oraz twórcza aktywność człowieka. Na moich zajęciach najważniejszy jest uczeń i jego potrzeby. Nauka jest intensywna, ale ubrana w przyjazne szaty gier i zabaw językowych. Jestem członkiem teatru, w którym jestem aktorką oraz tłumaczką podczas festiwalów zagranicznych. To sprawia, że mam stały kontakt z językiem i sztuką teatru.

„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku„ – Lao-tzu.

Na stawianie pierwszych i kolejnych kroków w nauce języka angielskiego zapraszam do siebie ! 

Renata Kurcil
Nazywam się Renata Kurcil Białecka. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Posiadam certyfikat TOEFL i ukończyłam kurs kwalifikacyjno metodyczny INSETT PROJECT (Instytut Filologii Angielskiej UŁ wraz British Council i WODN dla nauczycieli języka angielskiego). Są to kwalifikacje akceptowane przez MEN. Przez pół roku przebywałam na stypendium Council of Europe w Kilkenny (Irlandia), gdzie uczęszczałam na kurs języka angielskiego.
Marysia Malicka
Studiowałam nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam Certificate of Proficiency in English stwierdzającego biegłość językową. Języki obce odkąd pamiętam stanowiły jedną z moich większych pasji. To dla mnie klucz do innych miejsc, ale przede wszystkim do innegomyślenia. Swoim uczniom pragnę przekazać swój pozytywny stosunek do nauki  i zachęcić ich do odkrywania języka, który okazuje się nie tylko niezbędnym narzędziem w pracy, ale pomaga również na szersze kontakty w życiu prywatnym. Ogromną satysfakcję czerpię ze współpracy z dziećmi oraz dorosłymi, których stać na podobny entuzjazm co tych najmłodszych. W przyszłości mam nadzieję rozszerzyć swoją 'ofertę' o kolejne języki.
Magdalena Myślicka
Aleksandra Nizińska
Justyna Pepłowska
Karolina Reszkowska
Nazywam się Karolina Reszkowska i jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie studiuję kulturoznawstwo i komunikację międzykulturową na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Lektorką języka angielskiego jestem już od ponad dwóch lat. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w trójmiejskiej szkole językowej, ucząc wtedy dorosłych w jednej z większych firm. Obecnie uczę dzieci z klas 0 - 3 oraz młodzież gimnazjalną. W pracy bardzo cenię sobie zajęcia indywidualne, podczas których do nauki języka udaje mi się czasami przenieść trochę kultury charakterystycznej dla krajów anglojęzycznych. Uważam, że niezwykłą sztuką jest ciekawa i angażująca praca z podręcznikiem oraz odpowiednie jego wykorzystanie i chyba to własnie tę technikę nauczania lubię najbardziej.
Dorota Sommerfeld
Marta Spisz
Dominika Stańkowska
Przez dwa lata mieszkałam w Anglii i studiowałam na Uniwersytecie Oxfordzkim. Posiadam certyfikat CAE uprawniający do nauki języka. Mam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym języka angielskiego i matematyki. Staram się utrzymywać przyjazną atmosferę na lekcji i podchodzić indywidualnie do każdego ucznia.
Ewelina Szymani
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach. Obecnie kontynuuję studia magisterskie w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Obszarami moich zainteresowań są procesy poznawcze dzieci i młodzieży, które mają ogromne znaczenie w przyswajaniu języka obcego i które  z wiekiem się przekształcają. Uwielbiam język angielski i niezmierną satysfakcję sprawia mi to, że mogę się dzielić moją wiedzą. A co daje mi największą satysfakcję mając na względzie nauczanie? Oczywiście, faktyczne postępy moich uczniów.
Alicja Rogalska
Ciao! Io sono Alicja. Zapraszam w podróż do krainy języka włoskiego. Italia to moja pasja, którą wciąż rozwijam i chętnie zarażam nią innych. Lubię podróże zwłaszcza te kulinarne i przyrodnicze. Skończyłam na UW Geografię i Italianistykę, od wielu lat uczę języka włoskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego w szkołach językowych oraz w liceum. Uważam, że aby nauczyć się czegoś szybko i efektywnie, trzeba to zobaczyć, usłyszeć i poczuć! Dlatego na zajęciach z uczniami wybieramy zawsze wspólnie najciekawszy dla nich podręcznik, oglądamy krótkie filmy, słuchamy piosenek, uczymy się słownictwa za pomocą obrazków, poznajemy przepisy włoskich potraw, ćwiczymy umiejętności na wesoło w grach i zabawach. Zajecia są zawsze szyte na miarę Waszych zainteresowań i życzeń. Allora ci vediamo a lezione! :)