lekcje indywidualne

Jeśli chcieliby Państwo uczyć się angielskiego indywidualnie bez wychodzenia z domu, nasz lektor będzie przyjeżdżał w ustalonych godzinach na zajęcia do Państwa. Lekcje indywidualne prowadzimy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Zajęcia indywidualne to elastyczna forma lekcji języka obcego. Program, godziny, miejsce zajęć i ich częstotliwość dostosowujemy do Państwa oczekiwań, możliwości i potrzeb. W przypadku tego typu kursu zmiana godzin i dni zajęć jest bezproblemowa. Żadne zajęcia nie przepadają, jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo w nich uczestniczyć - lektor przyjedzie w innym ustalonym wspólnie terminie, żeby lekcję odpracować. Jeśli nie mają Państwo czasu na odpraowywanie zajęć - lekcja nie zostanie policzona, czyli płacą Państwo tylko za zajęcia zrealizowane.

Kurs indywidualny języka angielskiego może być doskonałą pomocą w przygotowaniu do egzaminów, prezentacji, wyjazdów, powtórzenia konkretnego zakresu słownictwa czy gramatyki lub po prostu dla tych, którzy lepiej czują się w mniejszych grupach i wolą kiedy cała uwaga lektora jest poświęcona ich potrzebom.

Koszt zajęć indywidualnych:

lekcja 45min. 75 zł

lekcja 60 min. 85 zł

lekcja 90 min. 120 zł