Kursy językowe

Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież oraz dorosłych – do udziału w naszych zajęciach. Prowadzimy kursy języka angielskiego w Warszawie, spotykając się nie tylko w naszych filiach, ale także chętnie odwiedzając uczestników lekcji indywidualnych w domu, szkole lub siedzibie firmy.

Proponujemy lekcje indywidualne oraz spotkania w grupach dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Podczas prowadzenia kursów językowych poruszamy kwestie związane ze swobodnym porozumiewaniem się w wybranym języku obcym. Ćwiczymy czytanie oraz pisanie, uczymy się rozwiązywać trudne sytuacje komunikacyjne, pomagamy w praktycznym wykorzystaniu uzyskanej wiedzy. Rodzaj lekcji oraz forma zajęć zależą od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Poziom zajęć dopasowujemy do umiejętności dzieci i młodzieży. Proponujemy przygotowania do matury, zajęcia tematyczne oraz ciekawe konwersacje w języku angielskim. Dorosłych zachęcamy z kolei do udziału w kursach językowych dla firm na poziomie Business English.

Dla Państwa wygody proponujemy zapisy on-line.

dorośli

Zachęcamy dorosłych do udziału w zajęciach GENERAL ENGLISH oraz przychodzenia na kursy języka specjalistycznego. Spotkania prowadzimy w dwóch przystępnych formach: w małych grupach oraz... więcej

lekcje indywidualne

Jeśli chcieliby Państwo uczyć się angielskiego indywidualnie bez wychodzenia z domu, nasz lektor będzie przyjeżdżał w ustalonych godzinach na zajęcia do Państwa. Lekcje indywidualne prowadzimy... więcej